Home Aktualitet Sabiani dhe Iliri prishin miqësinë, balerini nuk e uron as për ditëlindje

Sabiani dhe Iliri prishin miqësinë, balerini nuk e uron as për ditëlindje

815
0
Sponsor

Sabiani dhe Ilir Shaqiri dukej se ishin dy miqtë e vërtetë nga shtëpia e BB Vip, por duket se gjërat kanë ndryshuar dhe miqësia e tyre është krisur.

 

Sponsori ynë

Pak ditë më parë Sabiani tha:

 

Vëllai im Iliri ka përfituar më shumë, nuk mund të flas nga jashtë, unë nuk do të ndryshoja si karakter, do gjeja një vëlla ose një motër aty.

 

Ditën e djeshme Sabiani festoi ditëlindjen dhe nuk munguan urimet nga miqtë, kolegët dhe banorët e BB Vip, por mungoi urimi i Ilirit. Balerini nuk e ka uruar Sabianin në rrjetet sociale.

 

Kuptohet qartë nga ky veprim, se ata nuk janë më siç ka qenë më parë.

 

 

Sponsored b
Previous articleInvestitorët e kriptomonedhave në panik: Jam gati të vras veten, do të humbas shtëpinë
Next article“Toyota Yaris”, Hoxha: Të martën do dëshmoj në Bruksel