Home Aktualitet Pogradec/ Rritet interesi i femrave për të mësuar makinën

Pogradec/ Rritet interesi i femrave për të mësuar makinën

799
0
Sponsor

Vitet e fundit është shtuar intresi i femrave për të mësuar makinën dhe rrjedhimisht për tu regjistruar në autoshkolla për të marrë njohuritë e nevojshme. Neritan Çuni instruktor autoshkolle njëkohësisht dhe inxhinier u shpreh se nuk janë vetëm zonjushat që janë të interesuara të marrin një pantentë, por ka dhe moshat të mesme, të cilat regjistrohen nëper autoshkolla.

Në timon sipas Çunit më të kujdeshme janë femrat në krahasim me meshkujt.

Sponsori ynë
Sponsored b
Previous articleTemperatura deri në 25 gradë, parashikimi i motit për sot
Next articleMyku në lëkurë