Home Aktualitet Pas masakrës së Selenicës, Kryeministri uron fundjavë të qetë. Komentuesit: Je kryeidioti...

Pas masakrës së Selenicës, Kryeministri uron fundjavë të qetë. Komentuesit: Je kryeidioti i këtij vendi. U vranë qytetarët e tu

702
0
Sponsor

Masakra e Vlorës ka prekur të madh e të vogël në vend. Për shkaqe krej banale, një 24 vjecar në fshatin Resulaj, në Selenicë të Vlorës, sharroi me automatik 8 anëtarë të familjes Zykaj, mes tyre edhe dy fëmijë. Gjëma është e madhe! Qytetarët të revoltuar dhe zemëruar shkruajnë në rrjetet sociale për mungesën e sigurisë në vend. Gjithsesi policia e kapi autorin e krimit, 12 orë pas ngjarjes, ndërsa nga politika nuk ka reagime, përpos ish-kryeministrit Sali Berisha.

edi rama

Teksa pritej që Kryeministri i vendit, Edi Rama, minimalisht të ngushëllonte familjet e viktimave, ai u shfaq në facebook me avazin e tjetër. “Me këtë videoinformacion për ecurinë ekonomike, punësimin dhe bizneset e reja në vend, ju uroj një fundjavë të qetë”, shkruan Rama, i cili duket se po vazhdon të shijojë pushimet në Dhermi.

Sponsori ynë

Të shumtë janë komentuesit që kritikojnë sjelljen indiferente të Kryeministrit ndaj masakrës së Selenicës.

 

Lexoni më poshtë se çfarë i shkruajnë Ramës në facebook:


 

Sponsored b
Previous articleRitvani u kap, tani ta ushqejme e ta respektojme!!
Next articleDiskutohet trofeu i parë i sezonit, ja kush e gjykon ndeshjen Skënderbeu-Laçi!