Home Aktualitet ‘Paratë shkuan te Rama-Veliaj-Agaçi’

‘Paratë shkuan te Rama-Veliaj-Agaçi’

113
0
Sponsor

‘Paratë shkuan te Rama-Veliaj-Agaçi’/ Malltezi u ndalua disa orë pas një tjetër denoncimi për mega-aferën e inceneratorëve

 

Jamarbër Malltezi u ndalua vetëm tre orë pasi kishte bërë një tjetër denoncim për mega-aferën e inceneratorëve.

Sponsori ynë

Malltezi postoi një video, ku duket mali i plehrave në Sharrë.

 

Ndërkohë, inceneratori nuk ekziston, edhe pse të paktën 128 milionë euro janë zhdukur.

“Vjedhin 128 milionë € për inceneratorin dhe nuk ka fare. Paratë shkuan për Rama-Veliaj-Agaçi dhe dhjetëra sekserë e gazetarë nga mjero tek bolino,” shkruan ai.

Nuk është çudi, që pikërisht këta gazetarë e dhanë të parët lajmin ‘ekskluziv’ për ndalimin e tij.

Sponsored b
Previous articleBerisha: Aksioni i opozitës së vërtetë nuk ndalet
Next articleMjekët në SHBA paralajmërojnë se skuterët elektrikë janë ndër produktet që po rrezikojnë fëmijët