Home Aktualitet Nuk e mposhti dot semundjen. Vdes papritur infermierja, la pas dy vajza,...

Nuk e mposhti dot semundjen. Vdes papritur infermierja, la pas dy vajza, njërën 2 vjeçe e tjetrën 2 muajshe

595
0
Sponsor

Eshte ndare nga jeta nga semundja e rende Qendresa Llapashtica Ismajli, la pas dy vajza, njërën 2 vjeçe e tjetrën 2 muajshe.

Qendresa punonte si infermiere dhe ishte ne moshen 26 vjecare por semundja e rende i mori jeten.

Lajmin e hidhur e ka dhënë bashkëshorti i saj Erduan Ismajli.

Sponsori ynë

“Njoftim, me pikëllim të thellë dhe zemër të thyer, të dashur familjarë, miq e dashamirë ju njoftojmë se me 17.10.2023 ndërroi jetë më e dashura jonë Qendresa Llapshtica-Ismajli. Varrimi bëhet me datë 19.10.2023 në Prishtinë tek varrezat e Dragodanit me namazin e drekes (13:00). Te pikëlluar familja Llapashtica dhe Ismajli”

Sponsored b
Previous articleGazetari: Broja u ankua, analizat mjekësore i dolën mirë. Kishte biletë për stadium, por iku në Londër
Next articleEt voila: Franca nuk i ka pezulluar vizat, përkthimi i mediave shqiptare ishte gabim