big brother
Sponsor

Ka degraduar me tone të ashpra debati mes moderatores Roza Lati dhe gazetares Ledjona Xheladinaj. Pas episodit kur Ledjona u tha banorëve se “nuk njeh askënd”, Roza i ndau sot në kategori konkurrentët, ku Ledjanës i tha se duket ‘e egër nga jashtë, por shumë e brishtë’.

Komentet e Rozës, Ledjana nuk i priti aspak mirë, ndërsa e etiketoi moderatoren si “lilipute”, aty ku nisi edhe debati.

Sponsori ynë

Ledjona: Do kesh kohë ta njohës Ledjonën, nuk është ashtu siç e përshkrove ti. Ti qenke një shqiponjë dhe shpresoj që të jesh një shqiponjë e vërtetë sepse deri tani nuk është se më dukesh shqiponjë. Të bësh zhurmë nuk do të thotë që po flet e kupton?

Roza: Kapu diku ku duhet o Ledojona dhe rri si femër jo si lac dhe fol mirë. Dhe liliputen ktheje mbrapsht se doli huq.

Ledjona: Po Roza, je një lilipute e lezetshme.

Roza : O Ledjona të ecësh ashtu mes të debatit do të thotë që të lesh topin sepse nuk po e mban dot të triblim, mbaje. (E prek me dorë tek shpatulla)

Ledjona: Kujdes me dorën mos prek, nuk ta lejoj. Nuk ke konfidenca të ma bësh mua këtë, po je nga ata tipa që thua ec sa i mirë je.

Roza : Mbaje topin në triblim zemra dhe kur flet, fol diçka me baza.

Sponsored b
Previous articleShumë nga ju e konsumojnë për të humbur peshë, por njihuni me rreziqet e pirjes së ujit me limon çdo ditë
Next articleFundi i shkurtër i Dinamo “City”, themelohet klubi “satelit” i Manchester City në Shqipëri