Home Aktualitet Korçë/Arrestohen autorët e përplasjes së qendrës (emrat)

Korçë/Arrestohen autorët e përplasjes së qendrës (emrat)

694
0
Sponsor

Policia e Korçës ka arrestuar dy persona të cilët dyshon për plagosjen e ndodhur ditën e djeshme në këtë qytet. Daniel Morava 43-vjeç dhe Gazmend Agolli, 49 vjeç, të dy banues në qytetin e Korçës, të cilët plagosën shtetasin Erion Hoxhallari., 37 vjeç, janë personat e rënë në pranga.

Ngjarja u regjistrua dje në rrugën “Floresha Myteveli”, pas një konflikti për motive të dobëta, ndërsa shtetasit Daniel Morava iu gjet edhe arma e përdorur, në cilësinë e provës materiale.

Sponsori ynë

Ndërkohë policia ka vënë nën arrest edhe shtetasin e plagosur, i cili momentalisht po merr ndihmën mjekësore në spitalin e Korçës, pasi ky i fundit ka fshehur krimin

Sponsored b
Previous articleKonsumuan sufllaqe në ish-Bllok, 11 persona përfundojnë në spital të helmuar
Next articlePrezantohet Hebaj: Ka ardhur koha për titull, ja rivalët!