Home Aktualitet I riu shqiptar i infektuar me Covid-19 pështyn 14 policë grekë, të...

I riu shqiptar i infektuar me Covid-19 pështyn 14 policë grekë, të gjithë futen në karantinë

569
0
Sponsor

Një 26-vjecar shqiptar është kapur sot në Greqi, pasi ka thyer karantinën dhe dyshohet se ishte i infektuar me COVID-19. Mësohet se i riu ishte në  gjendje amoku dhe thyente pasqyra makinash ne momentin që u pikas.

Për kapjen e tij u mobilizuan 14 efektivë të skuadrës DIAS. Duke qene se kundërshtoi dhe pështyu të 14 policet, këta të fundit janë futur në karantinë.

Sponsori ynë

Shqiptari vuante nga probleme psikologjike, ndërsa në momentin e kapjes ishte me temperature 38 dhe nen dyshimet e koronavirusit do i nënshtrohet analizave.

Sponsored b
Previous articleTre te prekurit nga virusi corona, ndryshuan jetën e Korçës! Dyshohen dy raste te reja!
Next articleShqiptarët ”nuk i zë shtëpia”, numërohen 135 mijë aplikime për leje lëvizje