Home Aktualitet Hëngri 30 njerëz, ekipi mjekësor shpall të shëndetshme mendërisht gruan kanibaliste

Hëngri 30 njerëz, ekipi mjekësor shpall të shëndetshme mendërisht gruan kanibaliste

351
0
Sponsor

Ka dhe me keq nga monstra e Selenices

Gruaja kanibaliste që besohet të ketë ngrënë deri në 30 persona bashkë me burrin e saj është shpallur si e shëndetshme mendërisht nga një ekip mjekësor.

Sponsori ynë

Çifti famëkeq kanibal rus, Natalia Baksheeva, 42 vjeç dhe Dmitri Baksheev, thuhet se kanë pranuar se kanë vrarë deri në 30 gra.

Çifti u arrestua në tetor 2017 si të dyshuarit kryesorë për vrasjen e një gruaje në qytetin e Krasnodar në rajonin Krai Krasnodar të Rusisë jugperëndimore.

Gjatë shqyrtimi të fundit mjekësor të Natalia Baksheeva, profesionistët mjekësorë të Qendrës Kombëtare Kërkimore Mjekësore e gjetën atë të jetë e shëndoshë mendërisht.

Çifti i kanibalist u kapën, pasi një grup punëtorësh ndërtimi gjetën një telefon celular që përmbante fotografi të Dmitry Baksheev, me një dorë të prerë në gojën e tij.

Sponsored b
Previous articleTre të vdekur nga pickimi i mushkonjave në Greqi, përhapet virusi i Nilit, autoritetet japin alarmin
Next articleZe Maria, Halili rinis të meditojë