Sponsor

6 gola ka arritur të shënojë ekipi i liqenorëve në ndeshjen e radhës me Devollin e vlefshme për lategorinë e 2-të.

 

Sponsori ynë

Ndeshja u dominua tërësisht nga pogradecarët ndërsa duket se ekipi i Devollit kishte hyrë në fushë sa për të qenë në të pasi nuk kanë arritur të shënojnë as golin e nderit në fushën e tyre. Myslimi, Topllari, Sodiq dhe Sulka ishin shënuesit e 6 golave për Pogradecin duke i dhënë ekipit 3 pikë të arta por edhe një golavarazh të shkëlqyer.

 

Liqeonërt synojnë që këtë sezon ta mbyllin me sukses për të kaluar në kategorinë e parë vitin tjetër.

Sponsored b
Previous articleGjykata lë në burg kryekomisarin Stiljan Pasho, rrezikon 10 vite burg
Next articleI forti i Pogradecit mbante armë pa leje dhe rrihte bashkëshorten