Home Aktualitet E rënde në Pogradec/ Bie nga biçikleta, 45-vjeçari gjen vdekjen tragjike

E rënde në Pogradec/ Bie nga biçikleta, 45-vjeçari gjen vdekjen tragjike

607
0
Sponsor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Pogradec. Mësohet se në vendin e quajtur “Tuneli”, shtetasi S. L., rreth 45 vjeç, banues në fshatin Vërdovë, Pogradec, duke drejtuar një biçikletë, është rrëzuar në rrugë dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. Ka dyshime se ai mund të ketë gjetur vdekjen për shkaqe natyrale pasi vuante nga disa sëmundje.

 

Sponsori ynë

Njoftimi i Policisë:

Më datë 15.05.2022, rreth orës 19:00, në dalje të qytetit të Pogradecit, tek vendi i quajtur “Tuneli”, shtetasi S. L., rreth 45 vjeç, banues në fshatin Vërdovë, Pogradec, duke drejtuar një biçikletë, është rrëzuar në rrugë dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. Nga të dhënat e para, dyshohet se ky shtetas mund të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale, pasi vuante nga disa sëmundje. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Sponsored b
Previous article“Përgatituni për akte të rënda”, eksperti i sigurisë jep alarmin: Do të ketë trazira të mëdha në Tiranë
Next articleTurqia nuk do të marrë më kurrë pjesë në Eurovision